Sterownik ogrzewania OWD5 Poznań

Nowy, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – opis produktu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w jednym urządzeniu zalety zaawansowanego regulatora programowalnego z trybem zdalnego kierowania przez tablet.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami CO.

Posiada działający na dotyk ekrano przekątnej dwa cale. Kluczowym walorem jest kolorowy, reagujący na dotyk ekran i bezprzewodowe regulowanie za pomocą komputera. Ma opcję zaprogramowania ciepła w okresie dobowym oraz tygodniowym. Sterownik nabywa wiedzy o bezwładności cieplnej podłoża i wie, w jakim momencie należy załączyć lub wyłączyć ogrzewanie, by otrzymać zadaną temperaturę o określonej porze dnia. Schemat ustawiania programów może wynosić do 6 wydarzeń w ciągu dnia. Jest możliwość przyporządkowanie do każdego wydarzenia różnej ciepłoty.

To, co najistotniejsze

  • wysoka precyzja utrzymywanej temperatury,
  • opcja dostosowania – nabywa wiedzy o bezwładności układu ogrzewania i miejsca – dla tego potrafi wcześniej załączyć układ grzewczy aby osiągnąć żądaną temperaturę o wyznaczonej porze,
  • zdalne sterowanie przez komputer – zdalna weryfikacja i możność modyfikacji ciepłoty niezależnie gdzie od pozycji gdzie się mieścisz – starczy zainstalować apkę na smartfon – masz możliwość regulować nawet paroma termostatami z jednej aplikacji.
  • pełna eksploatacja w języku rodzimym,

Termoregulator przysyłany jest z czujnikiem ciepłoty powietrza oraz przewodowym detektorem podłogowym.

Segmentowa osłona umożliwia instalację w obramowaniach innych wytwórców np w celu zespolenie z włącznikami elektrycznymi. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm